Asset Publisher Asset Publisher

OFERTA PRACY

Nabór na stanowisko podleśniczego w Nadleśnictwie Piotrków

Łęczno, 25.05.2015 r.
Znak sprawy: NP.1101.4.2015
O G Ł O S Z E N I E
N A D L E Ś N I C Z E G O   N A D L E Ś N I C T W A   P I O T R K Ó W
W   S P R A W I E   N A B O R U   N A   S T A N O W I S K O   P O D L E Ś N I C Z E G O
I. Organizator naboru:
Nadleśnictwo Piotrków/ adres: Łęczno 101, 97-330 Sulejów/ telefon: 44/648-18-40, fax: 44/648-18-60, e-mail: piotrkow@lodz.lasy.gov.pl
II. Wymagania:
Formalne:
- obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za przestępstwa popełnione z chęci zysku lub innych niskich pobudek,
- posiadanie kwalifikacji dla stanowiska podleśniczego określone w załączniku Nr 2 do Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 14 stycznia 2003 roku w sprawie stanowisk, stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie Leśnej (Dz. U. Nr 11 z 2003 r. poz. 123), tj.: co najmniej wykształcenia średniego leśnego,
Kwalifikacyjne:
- ukończony staż zawodowy, zakończony zdanym egzaminem,
- znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych,
- znajomość obsługi rejestratora leśniczego i jego urządzeń peryferyjnych,
- posiadanie prawa jazdy kategorii B,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
III. Obowiązki (w szczególności):
a. Ochrona granic leśnictwa, znaków granicznych i geodezyjnych, tablic ostrzegawczych i informacyjnych oraz ochrona przed szkodnictwem leśnym
b. Roboty zabezpieczające i funkcje patrolowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej lasów i obiektów leśnych
c. Prace z zakresu ochrony lasu i łowiectwa
d. Prace wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami manipulacji, klasyfikacji i odbioru drewna oraz innych produktów leśnych z terenu leśnictwa oraz w przypadku powierzenia obchodu nadzór nad stanem drewna ściętego, wyrobionego i odebranego położonego na terenie powierzonego obchodu
e. Prace związane z wydawaniem drewna i innych produktów z lasu oraz sporządzanie stosownej dokumentacji
f. Nadzór nad przebiegiem prac gospodarczo – leśnych wykonywanych przez przydzielonych mu pracowników
g. Kontrola prac wykonywanych systemem zleconym w zakresie przestrzegania obowiązujących instrukcji technologicznych i technicznych, bezpieczeństwa pracy oraz jakości robót
h. Podleśniczemu może zostać powierzone wykonywanie czynności wynikających z zawartego porozumienia w sprawie nadzoru w lasach nie stanowiących własności Skarbu Państwa
i. Działania w zakresie edukacji leśnej społeczeństwa.
IV. Wymagane dokumenty do złożenia przez kandydatów:
- list motywacyjny (wraz z adresem do korespondencji, numerem telefonu, adresem e-mail) opatrzony własnoręcznym podpisem,
- CV opatrzone własnoręcznym podpisem,
- kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
- kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, posiadanych uprawnieniach (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
- kserokopia zaświadczenia potwierdzającego odbycie stażu zawodowego,
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
- oświadczenie o niekaralności z chęci zysku lub innych niskich pobudek,
- oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,
- oświadczenia o posiadanym prawie jazdy kat. B i gotowości wykorzystania samochodu prywatnego do celów służbowych,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko podleśniczego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r Nr 101 poz. 926 z póz. zm.),
- oświadczenie, że kandydat zapoznał się z Regulaminem naboru nowych pracowników w Nadleśnictwie Piotrków (dostępnym w siedzibie Nadleśnictwa Piotrków i na stronie internetowej http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lodz/nadl_piotrkow/ogłoszenia).
Kserokopie dokumentów winny być potwierdzone własnoręcznym podpisem „za zgodność z oryginałem".
V. Termin, miejsce i sposób składania dokumentów:
1. Wymagane dokumenty należy składać osobiście w zamkniętych kopertach w sekretariacie Nadleśnictwa Piotrków, adres: Łęczno 101, 97-330 Sulejów, pokój nr 1, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00 lub przesłać pocztą z dopiskiem „Nabór na stanowisko podleśniczego" w terminie do dnia 15 czerwca 2015 roku.
2. W przypadku przesłania dokumentów pocztą decyduje data wpływu do sekretariatu Nadleśnictwa Piotrków. Ofert złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
1. Do udzielania informacji w sprawie naboru upoważniona jest Pani Anna Wnęk, specjalista ds. pracowniczych (telefon: 44/648-18-51)
2. Kandydaci spełniający wymagania określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie, bądź smsem o terminie następnego etapu procedury naboru.
VI. Informacje dodatkowe:
1. Kandydatowi wyłonionemu w wyniku postępowania oferujemy zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony.
2. Nadleśniczy Nadleśnictwa Piotrków może unieważnić nabór na w/w stanowisko na każdym etapie postępowania, bez podania przyczyny.
3. Nadleśnictwo Piotrków informuje, że nie zwraca kandydatom kosztów związanych z naborem.

Podpisał
Nadleśniczy Nadleśnictwa Piotrków